Koszulki - Alldruk

Idź do spisu treści

Menu główne:

Koszulki

Naszą główną działalnością jest znakowanie odzieży. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepszą relację ceny do jakości ma odzież marki hiszpańskiego producenta JHK, dlatego tu kładziemy największy nacisk. Na potrzeby Klienta jesteśmy również w stanie zaoferować produkty producentów takich jak Stedman czy Gildan. W ofercie posiadamy koszulki bawełniane jak również techniczne. Oprócz tradycyjnych koszulek, oferujemy również koszulki polo, bluzy, polary czy kurtki soft-shell. Na tych wszystkich produktach wykonujemy nadruki w metodach termotransferu flex lub flock, sublimacji, haftu czy sitodruku.
KOSZULKI BAWEŁNIANE
KOSZULKI TECHNICZNE

W ofercie posiadamy koszulki bawełniane w gramaturach 140g, 150g, 170g oraz 190g. Koszulki dostępne są w ponad 50 kolorach. Na sportowe wydarzenia oferujemy również koszulki techniczne, dobre na każdą okazję. W gramaturze ok. 135 g mamy do dyspozycji koszulki klasyczne, koszulki z krótkim rękawem oraz bez rękawów i tzw. bokserki, z wycięciem na
plecach.Oprócz koszulek, w naszej ofercie znaleźć można również bluzy w różnych kombinacjach, tj. gładkie, z kapturem tzw. kangurki, rozpinane z kapturem czy z krótkim suwakiem. Posiadamy również polary, rozpinane, z krótkim suwakiem czy proste, bez żadnych dodatkowych elementów. Oferujemy również wysokiej jakości polary, które szyjemy na zamówienie a Klient może wybrać zastosowane kolory.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego